Cazino Star
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Cazino Star


 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Ruleta Ruseasca

In jos 
4 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Alexunder

Alexunder


Mesaje : 101
Data de înscriere : 20/11/2009

Ruleta Ruseasca Empty
MesajSubiect: Ruleta Ruseasca   Ruleta Ruseasca Icon_minitime1Sam Noi 21, 2009 1:49 pm

Am intrat in cazino era o seara aglomerata,iar eu intram in tura ca de obicei eram noaptea si ma simeam bine asa.M-am asezat la bar,mi-am pus sortul, l-am salut pe Max care a plecat si am asteptat comenzile sa curga.
Sus In jos
Kimi

Kimi


Mesaje : 67
Data de înscriere : 19/11/2009

Ruleta Ruseasca Empty
MesajSubiect: Re: Ruleta Ruseasca   Ruleta Ruseasca Icon_minitime1Sam Noi 21, 2009 4:26 pm

Putin cam retrasa,Kimi statea in-trun colt mai retras,pe o micuta canapea cu capul plecat.Duse un pahar de alcool la gura,insa imediat cum gusta alcoolul se stramba din nas.Nici nu se mai recunostea pe sine insasi.Prima oara cand nu'i placea alcool.Isi duse mana la gura,privind drept inainte.Era toata palida la fata,inclusiv si la mainile.Puse paharul pe'o masuta,apoi isi lasa capul pe spate,punandusi mana dreapta pe frunte.
Sus In jos
Alexunder

Alexunder


Mesaje : 101
Data de înscriere : 20/11/2009

Ruleta Ruseasca Empty
MesajSubiect: Re: Ruleta Ruseasca   Ruleta Ruseasca Icon_minitime1Sam Noi 21, 2009 6:26 pm

Comenzile de cockteiluri si bauturi spirtoase fenei ca uns.Nici nu obosisem eram obisnuit ca sa primesc atatea de-o data.
Sus In jos
Kimi

Kimi


Mesaje : 67
Data de înscriere : 19/11/2009

Ruleta Ruseasca Empty
MesajSubiect: Re: Ruleta Ruseasca   Ruleta Ruseasca Icon_minitime1Sam Noi 21, 2009 6:39 pm

Inchise ochii,strambanduse.Accidental impinse cu piciorul masuta pe care era asezat paharul,auzinduse de-odata un zgomot destul e observabil,insa tanara p-refera sa ramana nemiscata in timp ce cateva priviri erau atintite asupra ei.
Sus In jos
Impulsive Eowyn

Impulsive Eowyn


Mesaje : 8
Data de înscriere : 21/11/2009

Ruleta Ruseasca Empty
MesajSubiect: Re: Ruleta Ruseasca   Ruleta Ruseasca Icon_minitime1Sam Noi 21, 2009 6:45 pm

Tresarisem ridicand instinctiv mainile:
-Eu inteleg ca esti beata, dar ai grija cu sticlele.
Am apasat pe cuvinte, in timp ce'mi scoteam manusile tragand de colturile degeteor, fixand'o din priviri pe tipa, ce'mi nu'mi inspira decat o larga impasibilitate.
Zacea bautura pe cioburi la picioarele mele.
Sus In jos
Kimi

Kimi


Mesaje : 67
Data de înscriere : 19/11/2009

Ruleta Ruseasca Empty
MesajSubiect: Re: Ruleta Ruseasca   Ruleta Ruseasca Icon_minitime1Sam Noi 21, 2009 6:49 pm

-Nu's beata!
Deschise ochii,asezandusi capul intr'o parte privind spre usa cazinoului.Nu era deloc beata,insa ceva tot se intampla cu ea.Un simplu pahar sa o bruscheze?Imposibil.Inspira adanc.Isi simtea capul din ce in ce mai greu.
Sus In jos
Alexunder

Alexunder


Mesaje : 101
Data de înscriere : 20/11/2009

Ruleta Ruseasca Empty
MesajSubiect: Re: Ruleta Ruseasca   Ruleta Ruseasca Icon_minitime1Sam Noi 21, 2009 6:55 pm

M-am apropiat de le cu o carpa,i-am intiso lui Eowyn.
-Poftim!
Sus In jos
Impulsive Eowyn

Impulsive Eowyn


Mesaje : 8
Data de înscriere : 21/11/2009

Ruleta Ruseasca Empty
MesajSubiect: Re: Ruleta Ruseasca   Ruleta Ruseasca Icon_minitime1Sam Noi 21, 2009 6:57 pm

Primisem carpa multumind din priviri. M'am intors spre tipa:
-Beata, neatenta...in orice caz, tine'ti paharul de ghetele mele!
I'am spus'o gesticuland, imi simtisem brusc trupul electrocutat de un soi de atentie paranoica, sunetul sticlei sparte mereu imi trezea fiori reci, precum si gheata ce'mi crapase cand eram mica sub patine, lasandu'ma sa pic si'aproape sa'mi dau duhul intr'un lac pustiu.
Sus In jos
Alexunder

Alexunder


Mesaje : 101
Data de înscriere : 20/11/2009

Ruleta Ruseasca Empty
MesajSubiect: Re: Ruleta Ruseasca   Ruleta Ruseasca Icon_minitime1Sam Noi 21, 2009 6:59 pm

M-am dus la bar,astept alte comenzi.
Sus In jos
Kimi

Kimi


Mesaje : 67
Data de înscriere : 19/11/2009

Ruleta Ruseasca Empty
MesajSubiect: Re: Ruleta Ruseasca   Ruleta Ruseasca Icon_minitime1Sam Noi 21, 2009 7:01 pm

Isi ridica cu greu capul privind'o mai bine pe tipa.Nu putea sa fie nervoasa.Poate ea gresise,ce rost mai avea sa fie artagoasa?.Incerca sa afiseze un zambet putin amar,privind podeaua,unde erau imprastiate cioburile.
-Scuze...
Sus In jos
Adelina
Admin
Adelina


Mesaje : 79
Data de înscriere : 19/11/2009

Ruleta Ruseasca Empty
MesajSubiect: Re: Ruleta Ruseasca   Ruleta Ruseasca Icon_minitime1Sam Noi 21, 2009 9:10 pm

-Huh, ce se intampla aici? intreba Adeline, ce venea spre ei. Iar va certati?! Speriati toti clientii, Kimi, ca sefa a acestui local trebuie sa atragi vizitatori, nu sa-i indemni sa plece! o mustra blonda
Sus In jos
https://cazino.forumgratuit.ro
Kimi

Kimi


Mesaje : 67
Data de înscriere : 19/11/2009

Ruleta Ruseasca Empty
MesajSubiect: Re: Ruleta Ruseasca   Ruleta Ruseasca Icon_minitime1Sam Noi 21, 2009 9:20 pm

"Serios...nu inceteaza niciodata"
O privi la urma pe prietena sa, apoi se ridica brusc in timp ce isi simti sangele cum curge prin vene,insa...nu de manie.
-Cine naiba spune ca ma cert?!Cine?!
Se aproprie de blonda,incercand sa se tina pe picioare,in timp ce ochii incepura sa'i lacrimeze instinctiv,in timp ce Kimi ridica un deget la ea,pastrandusi aceeasi stare,calma.
-M-am saturat sa te tot ascult!Pana aici..Nu mai esti tu sefa mea!
Tipa,in timp ce lacrimile ii patara pielea delicata a obrajilor,iar toti cei din jur se uitau fiecare ba la blonda ba la Kimi.Vrand sa se calmeze,cu pasi apasaati se aproprie de usa,trantind'o la perete,iesind afara,pe trotuar privind masinile cu mtreceau in graba pe strazi.
"De ce trebue sa fiu mereu personajul negativ?De ce primesc comenzi?!"
Sus In jos
Adelina
Admin
Adelina


Mesaje : 79
Data de înscriere : 19/11/2009

Ruleta Ruseasca Empty
MesajSubiect: Re: Ruleta Ruseasca   Ruleta Ruseasca Icon_minitime1Sam Noi 21, 2009 9:24 pm

-Bun, care i-a adresat vorbele urate... Inainte sa vin eu? se ratoi blonda la ceilalti, dar nu intentionat, era strasata.
Tot zgomotul, agitatia, bautura si tigarile, invitatii, aranjarea localului, o epuizasera la maxim pe Adelina, chiar daca era o persoana energica. Alerga spre usa, deschizand-o incet. Merse langa rozalie, si o atinse usor pe umar.
-Kimi, sti ca nu am facut-o intentionat, doar sti ce stresata am fost saptamana asta, si...
Sus In jos
https://cazino.forumgratuit.ro
Kimi

Kimi


Mesaje : 67
Data de înscriere : 19/11/2009

Ruleta Ruseasca Empty
MesajSubiect: Re: Ruleta Ruseasca   Ruleta Ruseasca Icon_minitime1Sam Noi 21, 2009 9:28 pm

-Saptamana asta...saptamana asta..
O ingana de cateva ori privind in gol asfaltul strazii care era "calcat" de atatea masini.Parea mai degraba hipnotiza.Cel putin...asta pana cand blonda o atinse umar.Usor,ii dadu jos mana de pe umarul ei,privind'o apoi in ochi, atenta.
-Numai tu esti stresata?!Cum crezi ca ma simt eu?"Kimi fa aia..Kimi da-mi tigarile..Nu atrage atentia Kimi.."Pe mine nu ma intelege nimeni!
Sus In jos
Adelina
Admin
Adelina


Mesaje : 79
Data de înscriere : 19/11/2009

Ruleta Ruseasca Empty
MesajSubiect: Re: Ruleta Ruseasca   Ruleta Ruseasca Icon_minitime1Sam Noi 21, 2009 9:33 pm

-Kimi, esti mai tanara ca mine, tu nu erai pe cale sa te logodesti, si apoi sa va despartiti brusc. zise blonda, ascunzandu-si ochii albastri cu mainile delicate.
Sus In jos
https://cazino.forumgratuit.ro
Kimi

Kimi


Mesaje : 67
Data de înscriere : 19/11/2009

Ruleta Ruseasca Empty
MesajSubiect: Re: Ruleta Ruseasca   Ruleta Ruseasca Icon_minitime1Sam Noi 21, 2009 9:35 pm

-Iar tu ai avut parte de atentia tatalui tau si ai cunoscut'o destul de bine pe mama ta...Crezi ca pentru mine e la fel?crezi ca mi-e usor?!La naiba..ma crescut una dintre menajerele vilei inca de la 6 ani.Pe tine poate vrea tatal tau sa te vada.
Ii intoarse spatele,strambanduse.Incrucisandusi mainile la piept,incepu sa se plimbe,vrand sa o lase in urma pe tanara.Trebuia sa-si faca ordine prin ganduri,si totusi..nu putea singura.
Sus In jos
Adelina
Admin
Adelina


Mesaje : 79
Data de înscriere : 19/11/2009

Ruleta Ruseasca Empty
MesajSubiect: Re: Ruleta Ruseasca   Ruleta Ruseasca Icon_minitime1Sam Noi 21, 2009 9:42 pm

Merse dupa ea, si o lua in brate, ca o sora mai mare.
-Kimi, haide, sti ca nici parintii mei nu se intereseaza de mine, sti ca pentru ei doar munca lor e pretioasa... Nu te purta asa, gandeste-te doar ca ne cunoastem de o viata
Sus In jos
https://cazino.forumgratuit.ro
Kimi

Kimi


Mesaje : 67
Data de înscriere : 19/11/2009

Ruleta Ruseasca Empty
MesajSubiect: Re: Ruleta Ruseasca   Ruleta Ruseasca Icon_minitime1Sam Noi 21, 2009 9:54 pm

-Sa nu ma port asa...Sunt un rezultat esuat...De cand a murit mama,stau mereu singura..
Ramasese nemiscata.Inchise ochii.Credea in spusele blondei,doar erau prietene,si totusi...Tot o nelinistea ceva.
Sus In jos
Impulsive Eowyn

Impulsive Eowyn


Mesaje : 8
Data de înscriere : 21/11/2009

Ruleta Ruseasca Empty
MesajSubiect: Re: Ruleta Ruseasca   Ruleta Ruseasca Icon_minitime1Sam Noi 21, 2009 10:36 pm

"Drace, omoara'te odata, asta'ti mai lipsea"
Ma aplecasem in genunchi mustrandu'ma, culegand in mana cioburile de pe jos si simtindu'ma oarecum vinovata. Stransesem de sticla pana simtisem ca'mi despica din piele, alcoolul cu sangele arazand. Mi'am departat mana usor insangerata si amortita, pasind fara nicio tinta, insa sperand ca voi observa un cos.
"Proasto, vroiai sa te angajezi pe'aici. Nervii tai nu tin nici la un pahar spart accidental"
Sus In jos
Alexunder

Alexunder


Mesaje : 101
Data de înscriere : 20/11/2009

Ruleta Ruseasca Empty
MesajSubiect: Re: Ruleta Ruseasca   Ruleta Ruseasca Icon_minitime1Dum Noi 22, 2009 5:35 pm

M-am apropiat de tanara,m-am aplecat intr-o pana aveam un prosop
-Lasama pe mine.Te rog. am inceput sa adun cioburile nu am observat ca ea se ranise.
Sus In jos
Adelina
Admin
Adelina


Mesaje : 79
Data de înscriere : 19/11/2009

Ruleta Ruseasca Empty
MesajSubiect: Re: Ruleta Ruseasca   Ruleta Ruseasca Icon_minitime1Dum Noi 22, 2009 7:17 pm

Ofta adanc si merse spre intrare. Cand ajunse in dreptul lor, afisa un zambet cald, apoi le spuse:
-Haide, duce-ti-va la treaba, lasa Alex ca strang eu
Sus In jos
https://cazino.forumgratuit.ro
Alexunder

Alexunder


Mesaje : 101
Data de înscriere : 20/11/2009

Ruleta Ruseasca Empty
MesajSubiect: Re: Ruleta Ruseasca   Ruleta Ruseasca Icon_minitime1Dum Noi 22, 2009 7:50 pm

-Dar... am incercat sa nu ma opun si sa ascult ordinele Adelinei,indreptandu-ma spre bar.
Sus In jos
Kimi

Kimi


Mesaje : 67
Data de înscriere : 19/11/2009

Ruleta Ruseasca Empty
MesajSubiect: Re: Ruleta Ruseasca   Ruleta Ruseasca Icon_minitime1Dum Noi 22, 2009 7:54 pm

La randul sau,intra si Kimi in urma blondei,in cazinou cu mainile incrucisate la piept,privindui pe ceilalti angajat.Merse fix inainte,spre blonda impiedicanduse putin pe "drum" cat pe-aci sa cada pe podea,pierzandusi echilibrul.
Sus In jos
Adelina
Admin
Adelina


Mesaje : 79
Data de înscriere : 19/11/2009

Ruleta Ruseasca Empty
MesajSubiect: Re: Ruleta Ruseasca   Ruleta Ruseasca Icon_minitime1Dum Noi 22, 2009 9:10 pm

-Kimi, esti bine? intreba blonda cu prosopul in brate, mergand spre interorul barului
Sus In jos
https://cazino.forumgratuit.ro
Kimi

Kimi


Mesaje : 67
Data de înscriere : 19/11/2009

Ruleta Ruseasca Empty
MesajSubiect: Re: Ruleta Ruseasca   Ruleta Ruseasca Icon_minitime1Dum Noi 22, 2009 9:28 pm

-Eu doar...
Nici nu apuca sa termine ca se trezi brusc ca se afla pe podea,in sezut strangand puternic din ochi.
-Ahh...sunt bine!Cred..
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ruleta Ruseasca Empty
MesajSubiect: Re: Ruleta Ruseasca   Ruleta Ruseasca Icon_minitime1

Sus In jos
 
Ruleta Ruseasca
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cazino Star :: Cazinoul :: Jocurile de noroc-
Mergi direct la: