Cazino Star
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Cazino Star


 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 O noapte fierbinte

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Alexunder

Alexunder


Mesaje : 101
Data de înscriere : 20/11/2009

O noapte fierbinte Empty
MesajSubiect: O noapte fierbinte   O noapte fierbinte Icon_minitime1Sam Noi 21, 2009 1:55 pm

Eram infierbantat,nustiu de ce dar m-am gandit sa fac o baie.Asa ca eram imbracat in boxeri si atat.
M-am aruncat in piscina.
Sus In jos
Kimi

Kimi


Mesaje : 67
Data de înscriere : 19/11/2009

O noapte fierbinte Empty
MesajSubiect: Re: O noapte fierbinte   O noapte fierbinte Icon_minitime1Sam Noi 21, 2009 4:49 pm

Desi era seara,tanara adormise pe unul dintre sezlonguri imbracata intr'o fusta neagra aladuri de'un maieu rosu,fara spate.
Simti cativa stropi de apa care facusera contact cu pielea ei din cauza sariturii in bazin de catre baiat,insa nu'i dadu importanta.Era foarte obosita.
Sus In jos
Alexunder

Alexunder


Mesaje : 101
Data de înscriere : 20/11/2009

O noapte fierbinte Empty
MesajSubiect: Re: O noapte fierbinte   O noapte fierbinte Icon_minitime1Sam Noi 21, 2009 6:27 pm

Am inceput sa strig dand din maini cu putere
-Ajutor!Ajutor!!
Sus In jos
Kimi

Kimi


Mesaje : 67
Data de înscriere : 19/11/2009

O noapte fierbinte Empty
MesajSubiect: Re: O noapte fierbinte   O noapte fierbinte Icon_minitime1Sam Noi 21, 2009 6:42 pm

Buimaca,deschis unul dintre ochi,uitanduse in jur.Se ridica odata ca arsa venind langa piscina,insa privirea ii era putin intetosata.Privi apoi mai bine apa bazinului,dandusi de-odata cateva palme peste obraji.
-Ce se........?!
Sus In jos
Alexunder

Alexunder


Mesaje : 101
Data de înscriere : 20/11/2009

O noapte fierbinte Empty
MesajSubiect: Re: O noapte fierbinte   O noapte fierbinte Icon_minitime1Sam Noi 21, 2009 6:57 pm

Am continuat teatrul,lasandu-mi corpl sa se scufunde in liniste.
Sus In jos
Kimi

Kimi


Mesaje : 67
Data de înscriere : 19/11/2009

O noapte fierbinte Empty
MesajSubiect: Re: O noapte fierbinte   O noapte fierbinte Icon_minitime1Sam Noi 21, 2009 6:59 pm

"Mdah...lectii de inot..Norocul meu."
Fara sa mai stea pe ganduri sari in piscina,udandusi pe loc fusta sau tricoul,incat acestea i se lipira de corp,facand'o sa tremure.Se aproprie incet de tanar,prinzandul de mana,incercand sa'l scoata cu fata la suprafata.
-Haide!
Sus In jos
Alexunder

Alexunder


Mesaje : 101
Data de înscriere : 20/11/2009

O noapte fierbinte Empty
MesajSubiect: Re: O noapte fierbinte   O noapte fierbinte Icon_minitime1Sam Noi 21, 2009 7:02 pm

O lasam sa ma ridice.Am vrut sa vad cum reactioneaza.
Sus In jos
Kimi

Kimi


Mesaje : 67
Data de înscriere : 19/11/2009

O noapte fierbinte Empty
MesajSubiect: Re: O noapte fierbinte   O noapte fierbinte Icon_minitime1Sam Noi 21, 2009 7:04 pm

Se incrunta,apoi vazand ca tot nu putea,il trase mai tare scotandul pe marginea piscinei.Se stramba putin,apoi se aseza langa el,vrand sa'i verife pulsul chiar daca nu prea stia cum se ia...sau mai bine zis..Chiar deloc.
Sus In jos
Alexunder

Alexunder


Mesaje : 101
Data de înscriere : 20/11/2009

O noapte fierbinte Empty
MesajSubiect: Re: O noapte fierbinte   O noapte fierbinte Icon_minitime1Sam Noi 21, 2009 7:13 pm

Am ramas ca mort...statea nemiscat.
Sus In jos
Kimi

Kimi


Mesaje : 67
Data de înscriere : 19/11/2009

O noapte fierbinte Empty
MesajSubiect: Re: O noapte fierbinte   O noapte fierbinte Icon_minitime1Sam Noi 21, 2009 8:35 pm

Isi puse mainile pe umeri baiatului incercand sa'l zguduie,vrand sa'l trezeasca.
-Off..haide!Nu vreau sa te am pe constiinta.
Statu pe ganduri apoi il tinu de nas.
"trebuie sa respire...trebuie"
Sus In jos
Alexunder

Alexunder


Mesaje : 101
Data de înscriere : 20/11/2009

O noapte fierbinte Empty
MesajSubiect: Re: O noapte fierbinte   O noapte fierbinte Icon_minitime1Sam Noi 21, 2009 8:41 pm

Am deschis putin gura ca sa pot respira.Dar totusi apa din gura iesea.
Sus In jos
Kimi

Kimi


Mesaje : 67
Data de înscriere : 19/11/2009

O noapte fierbinte Empty
MesajSubiect: Re: O noapte fierbinte   O noapte fierbinte Icon_minitime1Sam Noi 21, 2009 8:43 pm

-Asa...asa!
Zise usurata tanara,incepand sa zambeasca mai mult fericita.Il ajuta sa se ridice putin in capul oaselor batandul cu pumnul in spate,apoi isi aproprie putin fata de a lui,punandusi cealalta mana pe fruntea lui.
-Hiuuu...mai speriat!
Sus In jos
Alexunder

Alexunder


Mesaje : 101
Data de înscriere : 20/11/2009

O noapte fierbinte Empty
MesajSubiect: Re: O noapte fierbinte   O noapte fierbinte Icon_minitime1Sam Noi 21, 2009 8:53 pm

Am inceput sa tusesc si sa scuip apa.
-Ha?Multumesc mi-ai salvat viata ^^!
Sus In jos
Kimi

Kimi


Mesaje : 67
Data de înscriere : 19/11/2009

O noapte fierbinte Empty
MesajSubiect: Re: O noapte fierbinte   O noapte fierbinte Icon_minitime1Dum Noi 22, 2009 5:39 pm

-Mmm...norocul tau ca stiu sa inot.
Mormai tanara privindul putin cam suspect pe baiat apropriinduse mai mult cat sa'i simta repiratia.
-Sti..mersi ca mi-ai oferit aceasta sansa..Acuma stiu cu ce sa te am la mana mea.
Se departa la urma la loc spre sezlongul sau realizand dabia acum ca-si udase hainele.Incepu sa stranute.
-Hap-hapchiu!
Sus In jos
Alexunder

Alexunder


Mesaje : 101
Data de înscriere : 20/11/2009

O noapte fierbinte Empty
MesajSubiect: Re: O noapte fierbinte   O noapte fierbinte Icon_minitime1Dum Noi 22, 2009 7:52 pm

-Hmm acum stiu si eu ce fel de fiinta esti...se pare ca nu esti o tipa nepasatoare...
Sus In jos
Kimi

Kimi


Mesaje : 67
Data de înscriere : 19/11/2009

O noapte fierbinte Empty
MesajSubiect: Re: O noapte fierbinte   O noapte fierbinte Icon_minitime1Dum Noi 22, 2009 7:56 pm

-Ha?!
Se intoarse cu fata spre el,strambanduse precum un copil.Incerca sa-si mascheze vagul presentiment,vrand sa nu para un copil,chiar daca n use putea abtine.Se aproprie din nou de el,incercand sa traga putin de maieu,cat sa nu mai stea lipit de pielea ei,insa..fara rost.
-De unde sti tu?!Eu doar...nu doream sa te am pe constiinta daca ti s-ar fi intamplat ceva..
Sus In jos
Alexunder

Alexunder


Mesaje : 101
Data de înscriere : 20/11/2009

O noapte fierbinte Empty
MesajSubiect: Re: O noapte fierbinte   O noapte fierbinte Icon_minitime1Dum Noi 22, 2009 8:00 pm

Ridica o spranceana privind-o pe fata,bufnindu-ma rasul.
Sus In jos
Kimi

Kimi


Mesaje : 67
Data de înscriere : 19/11/2009

O noapte fierbinte Empty
MesajSubiect: Re: O noapte fierbinte   O noapte fierbinte Icon_minitime1Dum Noi 22, 2009 9:31 pm

De ce razi?!
Il trase de nas mai in joaca,apoi..il impinse inapoi in piscina strambanduse,asezanduse la urma pe marginea bazinului incepand sa rada la randul sau.
-Uuu...ce ziceai?
Sus In jos
Alexunder

Alexunder


Mesaje : 101
Data de înscriere : 20/11/2009

O noapte fierbinte Empty
MesajSubiect: Re: O noapte fierbinte   O noapte fierbinte Icon_minitime1Dum Noi 22, 2009 11:04 pm

Am iesit rapid la suprafata tragand-o pe fata de picior in apa.
Sus In jos
Kimi

Kimi


Mesaje : 67
Data de înscriere : 19/11/2009

O noapte fierbinte Empty
MesajSubiect: Re: O noapte fierbinte   O noapte fierbinte Icon_minitime1Lun Noi 23, 2009 8:01 pm

-hey,nu'i cinstit!
Intra complet in apa,incercand sa se agate de marginea piscinei,insa fara rost.Se zbatu o vreme incercand sa-si alibereze piciorul,scufundanduse putin,tinandusi respiratia.
Sus In jos
Alexunder

Alexunder


Mesaje : 101
Data de înscriere : 20/11/2009

O noapte fierbinte Empty
MesajSubiect: Re: O noapte fierbinte   O noapte fierbinte Icon_minitime1Vin Noi 27, 2009 1:10 pm

I-am dat drumul lansand-o in pace.Am iesit luind un prosop.
Sus In jos
Kimi

Kimi


Mesaje : 67
Data de înscriere : 19/11/2009

O noapte fierbinte Empty
MesajSubiect: Re: O noapte fierbinte   O noapte fierbinte Icon_minitime1Vin Noi 27, 2009 7:21 pm

Isi scoase capul la suprafata strambanduse apoi spre baiat,asezanduse la urma pe marginea piscinei imbratisandusi corpul de frig.
Sus In jos
Alexunder

Alexunder


Mesaje : 101
Data de înscriere : 20/11/2009

O noapte fierbinte Empty
MesajSubiect: Re: O noapte fierbinte   O noapte fierbinte Icon_minitime1Lun Noi 30, 2009 4:43 pm

I-am pus un prosop pe umeri,destul de mare incat sa ii acopere intreg corpul.
Sus In jos
Continut sponsorizat





O noapte fierbinte Empty
MesajSubiect: Re: O noapte fierbinte   O noapte fierbinte Icon_minitime1

Sus In jos
 
O noapte fierbinte
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cazino Star :: Orasul :: Piscina-
Mergi direct la: