Cazino Star
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Cazino Star


 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Un film de groaza...sau nu?

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Kimi

Kimi


Mesaje : 67
Data de înscriere : 19/11/2009

Un film de groaza...sau nu? Empty
MesajSubiect: Un film de groaza...sau nu?   Un film de groaza...sau nu? Icon_minitime1Dum Noi 22, 2009 7:59 pm

Cu pasi marunti,se aseza pe unul dintre scaunele putin mai indepartate de marele ecran al cinematografului tinand in bratele sale o punga mare cu floricele.Pana sa inceapa filmul,lasa punga langa scaunul de langa ea,scotandusi mp4-ul,privind in jur.
"Hmm..cam pustiu.Sper ca nu's singura care si-a luat bilet la filmul asta.."
Sus In jos
Alexunder

Alexunder


Mesaje : 101
Data de înscriere : 20/11/2009

Un film de groaza...sau nu? Empty
MesajSubiect: Re: Un film de groaza...sau nu?   Un film de groaza...sau nu? Icon_minitime1Dum Noi 22, 2009 11:02 pm

Am intrat in sala,si m-am asezat pe un scaun mai apropiat ecranului.
Sus In jos
Kimi

Kimi


Mesaje : 67
Data de înscriere : 19/11/2009

Un film de groaza...sau nu? Empty
MesajSubiect: Re: Un film de groaza...sau nu?   Un film de groaza...sau nu? Icon_minitime1Lun Noi 23, 2009 8:03 pm

Isi lasa capul pe spate,fredonand in soapta o melodie destul de lenta,care te relaxa.Insa pe nesimtite,adormi imediat cu castile in urechi.
Sus In jos
Alexunder

Alexunder


Mesaje : 101
Data de înscriere : 20/11/2009

Un film de groaza...sau nu? Empty
MesajSubiect: Re: Un film de groaza...sau nu?   Un film de groaza...sau nu? Icon_minitime1Vin Noi 27, 2009 1:09 pm

Filmul a inceput cu un tipat urias.Pana si eu il simteam stresant.
Sus In jos
Kimi

Kimi


Mesaje : 67
Data de înscriere : 19/11/2009

Un film de groaza...sau nu? Empty
MesajSubiect: Re: Un film de groaza...sau nu?   Un film de groaza...sau nu? Icon_minitime1Vin Noi 27, 2009 10:06 pm

Trezita din visul sau,sari in sus ca arsa privind derutata in jur ciufulindusi parul,speriata.
-Ce se...Ce se intamplaa?!
Sus In jos
Alexunder

Alexunder


Mesaje : 101
Data de înscriere : 20/11/2009

Un film de groaza...sau nu? Empty
MesajSubiect: Re: Un film de groaza...sau nu?   Un film de groaza...sau nu? Icon_minitime1Joi Dec 24, 2009 7:14 pm

M-am intins usor plictisit , cascand des si puternic .
Sus In jos
Continut sponsorizat





Un film de groaza...sau nu? Empty
MesajSubiect: Re: Un film de groaza...sau nu?   Un film de groaza...sau nu? Icon_minitime1

Sus In jos
 
Un film de groaza...sau nu?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cazino Star :: Orasul :: Cinematograful-
Mergi direct la: