Cazino Star
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Cazino Star


 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Jocurile de noroc... Un drog?!

In jos 
4 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Adelina
Admin
Adelina


Mesaje : 79
Data de înscriere : 19/11/2009

Jocurile de noroc... Un drog?! Empty
MesajSubiect: Jocurile de noroc... Un drog?!   Jocurile de noroc... Un drog?! Icon_minitime1Vin Noi 20, 2009 7:46 pm

Intra in cazinou, in rochia da lunga, mulata si neagra cu un dragon pe o parte. Era despicata pe o parte a piciorului, ce ii evidentia niste picioare lungi si zvelte, cu sandale negre cu cateva pietricele pretioase. Merse spre mesele de joc, cu un pahar de whisky
Sus In jos
https://cazino.forumgratuit.ro
Alexunder

Alexunder


Mesaje : 101
Data de înscriere : 20/11/2009

Jocurile de noroc... Un drog?! Empty
MesajSubiect: Re: Jocurile de noroc... Un drog?!   Jocurile de noroc... Un drog?! Icon_minitime1Vin Noi 20, 2009 7:49 pm

Era ziua mea libera si am preferat sa o pierd in acelas loc unde imi petreceam mereu timpul.
M-am apropiat de o masa unde aveam sa joc poker.
Sus In jos
Adelina
Admin
Adelina


Mesaje : 79
Data de înscriere : 19/11/2009

Jocurile de noroc... Un drog?! Empty
MesajSubiect: Re: Jocurile de noroc... Un drog?!   Jocurile de noroc... Un drog?! Icon_minitime1Vin Noi 20, 2009 7:50 pm

Ii privi pe toti cei adunai in jurul mesei. Toti erau familiari, doar cineva era nou. Era un tip inalt, brunet...
Sus In jos
https://cazino.forumgratuit.ro
Kimi

Kimi


Mesaje : 67
Data de înscriere : 19/11/2009

Jocurile de noroc... Un drog?! Empty
MesajSubiect: Re: Jocurile de noroc... Un drog?!   Jocurile de noroc... Un drog?! Icon_minitime1Vin Noi 20, 2009 7:51 pm

Intra cu pasi calculati in cazinou privind in jur.Zambi in coltul gurii inaintand,vrand sa observe cum se desfasurau jocurile chiar daca unii credeau ca este mult prea mica pentru asa ceva.
Sus In jos
Alexunder

Alexunder


Mesaje : 101
Data de înscriere : 20/11/2009

Jocurile de noroc... Un drog?! Empty
MesajSubiect: Re: Jocurile de noroc... Un drog?!   Jocurile de noroc... Un drog?! Icon_minitime1Vin Noi 20, 2009 7:52 pm

M-am asezat pe un scaun,paharul de asemenea pe masa.Priveam neatent si plictisit.
Sus In jos
Adelina
Admin
Adelina


Mesaje : 79
Data de înscriere : 19/11/2009

Jocurile de noroc... Un drog?! Empty
MesajSubiect: Re: Jocurile de noroc... Un drog?!   Jocurile de noroc... Un drog?! Icon_minitime1Vin Noi 20, 2009 7:53 pm

O observa pe Kimi, si ii facu semn sa vina spre ea. Se intoarse spre masa, adresandu-se celorlalti.
-Si sunteti dispusi sa jucati azi, nu?
Sus In jos
https://cazino.forumgratuit.ro
Kimi

Kimi


Mesaje : 67
Data de înscriere : 19/11/2009

Jocurile de noroc... Un drog?! Empty
MesajSubiect: Re: Jocurile de noroc... Un drog?!   Jocurile de noroc... Un drog?! Icon_minitime1Vin Noi 20, 2009 7:55 pm

Se aproprie de Adelina,privindui pe toti ceilalti,ca in fiecare seara.Clipi des apoi examina masa de jos,privindo la urma pe tanara,intreband'o din priviri.
Sus In jos
Adelina
Admin
Adelina


Mesaje : 79
Data de înscriere : 19/11/2009

Jocurile de noroc... Un drog?! Empty
MesajSubiect: Re: Jocurile de noroc... Un drog?!   Jocurile de noroc... Un drog?! Icon_minitime1Vin Noi 20, 2009 7:56 pm

-Ahh buna Kimi, credeam ca azi numai dai pe aici. rase blonda, punand paharul pe jumatate plin pe o masa de langa ea
Sus In jos
https://cazino.forumgratuit.ro
Kimi

Kimi


Mesaje : 67
Data de înscriere : 19/11/2009

Jocurile de noroc... Un drog?! Empty
MesajSubiect: Re: Jocurile de noroc... Un drog?!   Jocurile de noroc... Un drog?! Icon_minitime1Vin Noi 20, 2009 7:57 pm

-Nu ma cunosti destul de bine..
Isi afisa zambetul mai mult,reusind sa'si creeze conturul buzelor,cat ca expresia fetei sa nu i se stearga pentru cateva momente.
Sus In jos
Alexunder

Alexunder


Mesaje : 101
Data de înscriere : 20/11/2009

Jocurile de noroc... Un drog?! Empty
MesajSubiect: Re: Jocurile de noroc... Un drog?!   Jocurile de noroc... Un drog?! Icon_minitime1Vin Noi 20, 2009 7:58 pm

Asteptam sa mi se dea cartile.Nu mai jucasem poker de ceva vreme.
Sus In jos
Adelina
Admin
Adelina


Mesaje : 79
Data de înscriere : 19/11/2009

Jocurile de noroc... Un drog?! Empty
MesajSubiect: Re: Jocurile de noroc... Un drog?!   Jocurile de noroc... Un drog?! Icon_minitime1Vin Noi 20, 2009 8:00 pm

Imparti ea cartile, desi azi nu avea chef sa joace poker. Ii mai privi o data, apoi pe tipul brunet
Sus In jos
https://cazino.forumgratuit.ro
Kim Ah Joong

Kim Ah Joong


Mesaje : 68
Data de înscriere : 20/11/2009
Localizare : parca ti-ar pasa

Jocurile de noroc... Un drog?! Empty
MesajSubiect: Re: Jocurile de noroc... Un drog?!   Jocurile de noroc... Un drog?! Icon_minitime1Vin Noi 20, 2009 8:01 pm

Am intrat sfiosa in bar. Purtam o rochie gothica iar buzele mele erau puternic nuantate in rosu. Venisem pentru a pierde timpul in singurul loc pe care il cunosteam. Am observat ca se juca poker si m-am apropiat de masa.
Sus In jos
Alexunder

Alexunder


Mesaje : 101
Data de înscriere : 20/11/2009

Jocurile de noroc... Un drog?! Empty
MesajSubiect: Re: Jocurile de noroc... Un drog?!   Jocurile de noroc... Un drog?! Icon_minitime1Vin Noi 20, 2009 8:05 pm

Eram fericit ca niciodata aveam kinta royala...nu puteam rata o gramada de bani asa ca am mizat pe tot ce aveam.
Sus In jos
Kimi

Kimi


Mesaje : 67
Data de înscriere : 19/11/2009

Jocurile de noroc... Un drog?! Empty
MesajSubiect: Re: Jocurile de noroc... Un drog?!   Jocurile de noroc... Un drog?! Icon_minitime1Vin Noi 20, 2009 8:08 pm

"Uhh...tare mi-ar placea sa'i vad pe altii cum plang.."
Rase in gandul sau i ntimp ce'i privi pe fiecare in parte,de asemenea si pe tipul care era fericit.Se sprijini putin de masa de joc privind'o pe Adelina,facandui un semn usor,din ochi.
"Distractiv.."
Sus In jos
Kim Ah Joong

Kim Ah Joong


Mesaje : 68
Data de înscriere : 20/11/2009
Localizare : parca ti-ar pasa

Jocurile de noroc... Un drog?! Empty
MesajSubiect: Re: Jocurile de noroc... Un drog?!   Jocurile de noroc... Un drog?! Icon_minitime1Vin Noi 20, 2009 8:10 pm

Am zarit-o pe domnisoara Adelina si m-am apropiat de aceasta, salutand-o printr-o plecaciune.
Sus In jos
Adelina
Admin
Adelina


Mesaje : 79
Data de înscriere : 19/11/2009

Jocurile de noroc... Un drog?! Empty
MesajSubiect: Re: Jocurile de noroc... Un drog?!   Jocurile de noroc... Un drog?! Icon_minitime1Vin Noi 20, 2009 8:12 pm

-Ahh, Kim, sunt asa de batrana? intreba ea chicotind. Buna, doresti sa joci? intreba blonda, binevoitoare.
Isi intoarse capul spre Kimi.
-Tu nu joci?
Sus In jos
https://cazino.forumgratuit.ro
Kimi

Kimi


Mesaje : 67
Data de înscriere : 19/11/2009

Jocurile de noroc... Un drog?! Empty
MesajSubiect: Re: Jocurile de noroc... Un drog?!   Jocurile de noroc... Un drog?! Icon_minitime1Vin Noi 20, 2009 8:15 pm

-Deocamdata nu...Vreau doar sa privesc.
Isi lua un pahar cu martini,asezanduse pe-un scaun,picior peste picior in timp ce'si trase mai mult fustita pana la genunchi,chiar daca nu prea reusea.
Sus In jos
Alexunder

Alexunder


Mesaje : 101
Data de înscriere : 20/11/2009

Jocurile de noroc... Un drog?! Empty
MesajSubiect: Re: Jocurile de noroc... Un drog?!   Jocurile de noroc... Un drog?! Icon_minitime1Vin Noi 20, 2009 8:15 pm

Toti au pariat pe aceiasi suma ca si mine,iam zarit si pe alti care radeau ,apoi zambind am spus:
-Eh` baieti imi pare rau ca va dezamagesc dar [am asezat cartile pe masa] am kinta royala...si cum stiti trebuie sa spunetiti papa la bani vostri. apoi am inceput sa strang toate fisele.
Sus In jos
Kimi

Kimi


Mesaje : 67
Data de înscriere : 19/11/2009

Jocurile de noroc... Un drog?! Empty
MesajSubiect: Re: Jocurile de noroc... Un drog?!   Jocurile de noroc... Un drog?! Icon_minitime1Vin Noi 20, 2009 8:17 pm

Ii privi pe ceilalti care pareau mirati,incercand sa inteelaga ce se intamplase.Il privi pe barbat,ridicand o spranceana.Cum reusise atat de repede?
-Deja castigator?


Ultima editare efectuata de catre Kimi in Vin Noi 20, 2009 8:19 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Kim Ah Joong

Kim Ah Joong


Mesaje : 68
Data de înscriere : 20/11/2009
Localizare : parca ti-ar pasa

Jocurile de noroc... Un drog?! Empty
MesajSubiect: Re: Jocurile de noroc... Un drog?!   Jocurile de noroc... Un drog?! Icon_minitime1Vin Noi 20, 2009 8:19 pm

- Imi cer scuze. Nu vreau sa joc. Doar am venit sa privesc.
Stateam dreapta, analizand fiecare jucator.
Sus In jos
Adelina
Admin
Adelina


Mesaje : 79
Data de înscriere : 19/11/2009

Jocurile de noroc... Un drog?! Empty
MesajSubiect: Re: Jocurile de noroc... Un drog?!   Jocurile de noroc... Un drog?! Icon_minitime1Vin Noi 20, 2009 8:21 pm

-Asta da rapiditate, rase blonda, apoi ii facu semn unei fete de la bar sa ii aduca un pachet de tigari Malboro
Sus In jos
https://cazino.forumgratuit.ro
Alexunder

Alexunder


Mesaje : 101
Data de înscriere : 20/11/2009

Jocurile de noroc... Un drog?! Empty
MesajSubiect: Re: Jocurile de noroc... Un drog?!   Jocurile de noroc... Un drog?! Icon_minitime1Vin Noi 20, 2009 8:24 pm

M-am ridicat sincer nu aveam ce sa mai iau de la acea masa.Am schimbat fisele in bani si m-am indreptat catre bar.
Sus In jos
Kim Ah Joong

Kim Ah Joong


Mesaje : 68
Data de înscriere : 20/11/2009
Localizare : parca ti-ar pasa

Jocurile de noroc... Un drog?! Empty
MesajSubiect: Re: Jocurile de noroc... Un drog?!   Jocurile de noroc... Un drog?! Icon_minitime1Vin Noi 20, 2009 8:24 pm

- Va aduc eu tigari daca doriti....
Si am dat sa plec spre bar.
Sus In jos
Adelina
Admin
Adelina


Mesaje : 79
Data de înscriere : 19/11/2009

Jocurile de noroc... Un drog?! Empty
MesajSubiect: Re: Jocurile de noroc... Un drog?!   Jocurile de noroc... Un drog?! Icon_minitime1Vin Noi 20, 2009 8:30 pm

-Nu lasa, azi e ziua ta libera, nu? Kimi, preia-mi tu tigarile, vezi sa nu le fumezi tu pe toate. zise blonda si merse spre brunet. Hei, felicitari pentru marele castig!
Sus In jos
https://cazino.forumgratuit.ro
Alexunder

Alexunder


Mesaje : 101
Data de înscriere : 20/11/2009

Jocurile de noroc... Un drog?! Empty
MesajSubiect: Re: Jocurile de noroc... Un drog?!   Jocurile de noroc... Un drog?! Icon_minitime1Vin Noi 20, 2009 8:32 pm

-Huh? A..da mersi.spun asezandu-ma pe un scaun
Sus In jos
Continut sponsorizat





Jocurile de noroc... Un drog?! Empty
MesajSubiect: Re: Jocurile de noroc... Un drog?!   Jocurile de noroc... Un drog?! Icon_minitime1

Sus In jos
 
Jocurile de noroc... Un drog?!
Sus 
Pagina 1 din 3Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cazino Star :: Cazinoul :: Jocurile de noroc-
Mergi direct la: