Cazino Star
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Cazino Star


 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Jocurile de noroc... Un drog?!

In jos 
4 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Kimi

Kimi


Mesaje : 67
Data de înscriere : 19/11/2009

Jocurile de noroc... Un drog?! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Jocurile de noroc... Un drog?!   Jocurile de noroc... Un drog?! - Pagina 2 Icon_minitime1Vin Noi 20, 2009 8:32 pm

"Mdah...sigur.."
Ofta,apoi cu "coada intre picioare" merse spre o alta masa,luand pachetul de tigari.Aprinse una,strambanduse.O puse intre buzele sale rozalii,insa imediat o arunca pe jos,calcand'o cu talpa sandalei.Nu'i mai placeau tigarile.
Sus In jos
Kim Ah Joong

Kim Ah Joong


Mesaje : 68
Data de înscriere : 20/11/2009
Localizare : parca ti-ar pasa

Jocurile de noroc... Un drog?! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Jocurile de noroc... Un drog?!   Jocurile de noroc... Un drog?! - Pagina 2 Icon_minitime1Vin Noi 20, 2009 8:34 pm

- Domnisoara Adelina, nu ma deranjeaza sa fac treaba. Sincer ma plictisesc.
Sus In jos
Adelina
Admin
Adelina


Mesaje : 79
Data de înscriere : 19/11/2009

Jocurile de noroc... Un drog?! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Jocurile de noroc... Un drog?!   Jocurile de noroc... Un drog?! - Pagina 2 Icon_minitime1Vin Noi 20, 2009 8:40 pm

-Ahh, Kim, e ziua ta libera, stai calma, Kimi, ti-am zis sa numai arunci prin cazinou lucrurile!
Sus In jos
https://cazino.forumgratuit.ro
Alexunder

Alexunder


Mesaje : 101
Data de înscriere : 20/11/2009

Jocurile de noroc... Un drog?! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Jocurile de noroc... Un drog?!   Jocurile de noroc... Un drog?! - Pagina 2 Icon_minitime1Vin Noi 20, 2009 8:41 pm

-Un cocktail cu gin.Te rog.comand eu barmanului desi eram putin iritat de cum se misca,noroc ca era inlocuitor.
-Tu domnisoara doresti ceva de baut?Fac eu cinste. o intreb nestiind cine este defapt
Sus In jos
Adelina
Admin
Adelina


Mesaje : 79
Data de înscriere : 19/11/2009

Jocurile de noroc... Un drog?! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Jocurile de noroc... Un drog?!   Jocurile de noroc... Un drog?! - Pagina 2 Icon_minitime1Vin Noi 20, 2009 8:44 pm

-Ahh, nu, multumesc, Kim, haide te rog, clientii asteapta! se adresa ea barmanului, pe un ton formal si superior


Ultima editare efectuata de catre Adelina in Vin Noi 20, 2009 8:51 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
https://cazino.forumgratuit.ro
Kimi

Kimi


Mesaje : 67
Data de înscriere : 19/11/2009

Jocurile de noroc... Un drog?! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Jocurile de noroc... Un drog?!   Jocurile de noroc... Un drog?! - Pagina 2 Icon_minitime1Vin Noi 20, 2009 8:44 pm

-Mda..nu mai sunt copil!
Ii adusese aminte blondei putin cam iritata in timp ce iesise putin suparata din cazinou privind direct cerul,ca si cum ar fi asteptat ceva.
Sus In jos
Kim Ah Joong

Kim Ah Joong


Mesaje : 68
Data de înscriere : 20/11/2009
Localizare : parca ti-ar pasa

Jocurile de noroc... Un drog?! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Jocurile de noroc... Un drog?!   Jocurile de noroc... Un drog?! - Pagina 2 Icon_minitime1Vin Noi 20, 2009 8:46 pm

Am auzit o voce de barbat. M-am intors cu fata la el. O clipa am ramas admirand acea indiferenta, acea raceala. Am tacut apoi, privind pamantul.
Sus In jos
Kimi

Kimi


Mesaje : 67
Data de înscriere : 19/11/2009

Jocurile de noroc... Un drog?! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Jocurile de noroc... Un drog?!   Jocurile de noroc... Un drog?! - Pagina 2 Icon_minitime1Vin Noi 20, 2009 8:47 pm

Arunca pachetul de tigari in mijlocul strazii,privind apoi cum era distruc de rotile masinilor care treceau in viteza,totodata si continutul lui.
"Sa-si ia altul..Putin imi pasa"
Sus In jos
Adelina
Admin
Adelina


Mesaje : 79
Data de înscriere : 19/11/2009

Jocurile de noroc... Un drog?! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Jocurile de noroc... Un drog?!   Jocurile de noroc... Un drog?! - Pagina 2 Icon_minitime1Vin Noi 20, 2009 8:52 pm

-Aolo unde mi-a pus tigarile fata aia?! facu blonda, suparata
Sus In jos
https://cazino.forumgratuit.ro
Alexunder

Alexunder


Mesaje : 101
Data de înscriere : 20/11/2009

Jocurile de noroc... Un drog?! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Jocurile de noroc... Un drog?!   Jocurile de noroc... Un drog?! - Pagina 2 Icon_minitime1Vin Noi 20, 2009 8:53 pm

Am vazut cu ce ton vorbea cu colegi mei asa ca mi-am dat seama
-Doamna scuzati-ma de cum am vorbit mai devreme nu am stiut...
Sus In jos
Kim Ah Joong

Kim Ah Joong


Mesaje : 68
Data de înscriere : 20/11/2009
Localizare : parca ti-ar pasa

Jocurile de noroc... Un drog?! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Jocurile de noroc... Un drog?!   Jocurile de noroc... Un drog?! - Pagina 2 Icon_minitime1Vin Noi 20, 2009 8:54 pm

Am tresarit.
- Ma duc sa iau alt pachet.
Sus In jos
Kimi

Kimi


Mesaje : 67
Data de înscriere : 19/11/2009

Jocurile de noroc... Un drog?! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Jocurile de noroc... Un drog?!   Jocurile de noroc... Un drog?! - Pagina 2 Icon_minitime1Vin Noi 20, 2009 8:54 pm

Ramasese neclintita intr-un loc precum o statuie,privind inca pachetul,acum distrus total.
Sus In jos
Adelina
Admin
Adelina


Mesaje : 79
Data de înscriere : 19/11/2009

Jocurile de noroc... Un drog?! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Jocurile de noroc... Un drog?!   Jocurile de noroc... Un drog?! - Pagina 2 Icon_minitime1Vin Noi 20, 2009 8:56 pm

-Hai lasa formalitatile, Adelina, rase blonda. Par asa de batrana?
Sus In jos
https://cazino.forumgratuit.ro
Alexunder

Alexunder


Mesaje : 101
Data de înscriere : 20/11/2009

Jocurile de noroc... Un drog?! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Jocurile de noroc... Un drog?!   Jocurile de noroc... Un drog?! - Pagina 2 Icon_minitime1Vin Noi 20, 2009 8:57 pm

-Nu..doar ...bine Adelina.Sunt Alex.
Sus In jos
Kim Ah Joong

Kim Ah Joong


Mesaje : 68
Data de înscriere : 20/11/2009
Localizare : parca ti-ar pasa

Jocurile de noroc... Un drog?! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Jocurile de noroc... Un drog?!   Jocurile de noroc... Un drog?! - Pagina 2 Icon_minitime1Vin Noi 20, 2009 8:59 pm

Am venit cu pachetul de tigari.
- Poftim. Hmm... pot incepe spectacolul?
Sus In jos
Adelina
Admin
Adelina


Mesaje : 79
Data de înscriere : 19/11/2009

Jocurile de noroc... Un drog?! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Jocurile de noroc... Un drog?!   Jocurile de noroc... Un drog?! - Pagina 2 Icon_minitime1Vin Noi 20, 2009 9:02 pm

-Da, sigur, Kim, incantata Alex. raspunse blonda, parand foarte in forma, desi le raspundea la fiecare, mai discuta si cu invitatii, era atenta la angajati
Sus In jos
https://cazino.forumgratuit.ro
Alexunder

Alexunder


Mesaje : 101
Data de înscriere : 20/11/2009

Jocurile de noroc... Un drog?! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Jocurile de noroc... Un drog?!   Jocurile de noroc... Un drog?! - Pagina 2 Icon_minitime1Vin Noi 20, 2009 9:04 pm

'spectacol?'
-Dar Kim ce face?
Sus In jos
Adelina
Admin
Adelina


Mesaje : 79
Data de înscriere : 19/11/2009

Jocurile de noroc... Un drog?! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Jocurile de noroc... Un drog?!   Jocurile de noroc... Un drog?! - Pagina 2 Icon_minitime1Vin Noi 20, 2009 9:05 pm

-EI bine Kim este chenerita aici, dar s-a oferit sa cante aici
Sus In jos
https://cazino.forumgratuit.ro
Kim Ah Joong

Kim Ah Joong


Mesaje : 68
Data de înscriere : 20/11/2009
Localizare : parca ti-ar pasa

Jocurile de noroc... Un drog?! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Jocurile de noroc... Un drog?!   Jocurile de noroc... Un drog?! - Pagina 2 Icon_minitime1Vin Noi 20, 2009 9:06 pm

- Asa este. Ma poti ajuta, desi nu cred ca vrei.
Am chicotit.
Sus In jos
Alexunder

Alexunder


Mesaje : 101
Data de înscriere : 20/11/2009

Jocurile de noroc... Un drog?! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Jocurile de noroc... Un drog?!   Jocurile de noroc... Un drog?! - Pagina 2 Icon_minitime1Vin Noi 20, 2009 9:17 pm

-Ah` nu nu.spun razand catre fata
Sus In jos
Kim Ah Joong

Kim Ah Joong


Mesaje : 68
Data de înscriere : 20/11/2009
Localizare : parca ti-ar pasa

Jocurile de noroc... Un drog?! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Jocurile de noroc... Un drog?!   Jocurile de noroc... Un drog?! - Pagina 2 Icon_minitime1Vin Noi 20, 2009 9:20 pm

- Ma gandeam eu...
Am sarit pe scena. Vroiam din tot sufletul sa-l impresionez pe brunet. Mi-am luat microfonul in mana si m-am asezat cu spatele la public. am facut semn sa inceapa muzica. M-am intors rapid cu fata, incepand sa dansez ceva dificil.
Sus In jos
Alexunder

Alexunder


Mesaje : 101
Data de înscriere : 20/11/2009

Jocurile de noroc... Un drog?! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Jocurile de noroc... Un drog?!   Jocurile de noroc... Un drog?! - Pagina 2 Icon_minitime1Vin Noi 20, 2009 9:35 pm

O priveam oarecum interesat ,dar eram si foarte plictisit.
Sus In jos
Kim Ah Joong

Kim Ah Joong


Mesaje : 68
Data de înscriere : 20/11/2009
Localizare : parca ti-ar pasa

Jocurile de noroc... Un drog?! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Jocurile de noroc... Un drog?!   Jocurile de noroc... Un drog?! - Pagina 2 Icon_minitime1Vin Noi 20, 2009 9:38 pm

Cand mi-am terminat actul, am coborat de pe scena cu privirea in jos. Era prea mult pentru mine... Vroiam acasa...
- Domnisoara Adelina.. pot pleca? Nu... nu mai pot canta in seara asta...
Am scapat microfonul si am fugit afara. Nu vroiam sa par atat de slaba... Ce idioata sunt!! Lua-m-ar dracii!
Sus In jos
Adelina
Admin
Adelina


Mesaje : 79
Data de înscriere : 19/11/2009

Jocurile de noroc... Un drog?! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Jocurile de noroc... Un drog?!   Jocurile de noroc... Un drog?! - Pagina 2 Icon_minitime1Vin Noi 20, 2009 9:40 pm

-Alex, du-te si ajut-o, are nevoie de un sprijin
Sus In jos
https://cazino.forumgratuit.ro
Alexunder

Alexunder


Mesaje : 101
Data de înscriere : 20/11/2009

Jocurile de noroc... Un drog?! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Jocurile de noroc... Un drog?!   Jocurile de noroc... Un drog?! - Pagina 2 Icon_minitime1Vin Noi 20, 2009 9:57 pm

-Dar...eu nu ma pricep la asta..In fine...m-am ridicat si am plecat in urma ei.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Jocurile de noroc... Un drog?! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Jocurile de noroc... Un drog?!   Jocurile de noroc... Un drog?! - Pagina 2 Icon_minitime1

Sus In jos
 
Jocurile de noroc... Un drog?!
Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cazino Star :: Cazinoul :: Jocurile de noroc-
Mergi direct la: